تماس بگیرید

لوله بازکنی چیست

لوله بازکنیلوله بازکنی چیست

لوله بازکنی چیست: خدمات لوله بازکنی چیست:لوله گرفتگی در سطح شهر به عوامل زیادی بستگی دارد.به عنوان مثال: لوله گرفتگی خانگی در گرفتگی حمام میتواند مو اشیاء از دست خارج شده و داخل سیفون افتاده پارچه و یا باقی مانده ای  از مصالح مانند سیمان گچ ، ماسه ،سنگ و یا … و در نهایت به مرور زمان تجمع ذرات آهک دور لوله که می توان گرفتگی در اثر رسوب نام برد،میتواند باعث گرفتگی لوله حمام شود که در این گرفتگی نیز میتوان از تجهیزات دیگری برای رفع آن استفاده کرد ولی فنر لوله بازکنی بهترین گزینه برای این کار پیشنهاد میشود.

گرفتگی لوله آشپزخانه

لوله بازکنی چیست : در گرفتگی لوله  آشپزخانه قسمت سینک مهم ترین عوامل گرفتگی لوله شما وجود و تجمع چربی حاصل از شستشوی ظروف و غیره در داخل لوله می باشد. که این گرفتگی حتما باید با تجهزات فنر لوله بازکنی با سایز بالای16 انجام شود.!

شاید برای شما سوال شود چرا فنر لوله بازکنی فقط برای رفع چربی آشپزخانه؟؟؟در پاسخ به این سوال باید گفت :همان طوری که چربی دور لوله جمع شده هست. باید از ابزاری استفاده شود که بتواند این چربی های جمع شده را از دور لوله جدا کند و به طرف چاه هدایت شود. که این عمل فقط با فنر لوله بازکنی امکان پذیر است. ولی درقسمت گرفتگی کف آشپزخانه ممکن است این عوامل تغییر کند.

گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی ممکن است در اثر دستمال کاغذی اشیاء از دست خارج شده وجود مقادیری مصالح از موقع ساخت و ساز در داخل سیفون و در انتها در ساختمان های قدیمی رسوب گرفتگی لوله میتواند عوامل گرفتگی چاه توالت باشد، و برای رفع گرفتگی نسبت به نوع گرفتگی از ابزار مختلفی برای رفع آن باید استفاده شود.

گرفتگی لوله حیاط

گرفتگی از نوع تراس یا حیاط خلوت یا کف پارکینگ یا موارد شبیه به آن درصد بالای گرفتگی داخل سیفون میباشد ، که عوامل گرفتگی اکثرأ مصالح باقی مانده و اشغال های سطحی و رسوب گرفتگی میباشد  و رفع آن نسبت به گرفتگی از ابزار بروز فنی استفاده میشود.

گرفتگی لوله پشت بامی

گرفتگی پشت بامی یا همان ناودون که در اکثریت این نوع گرفتگی ها تجمع ماسه به مرور زمان که از راه بام خانه شما وارد لوله میشود و میتواند در قسمت های مختلف لوله اعم از :سیفون زانو و … جمع شده باشد و گرفتگی به وجود آید البته عوامل دیگری نیز مثل ورود کهنه برگ و…نیز میتواند باعث گرفتگی لوله  ناودون شود که این نوع گرفتگی نیز با فنر لوله بازکنی سابقه انجام زیادی دارد.

گرفتگی هایی نیز وجود دارد. که ممکن است در محل سکونت محل کار و غیره با شکل و شباهت مختلفی با آنها روبه رو شوید مثال: گرفتی لوله خروجی اصلی ساختمان گرفتگی کل لوله های یک طبقه یا قسمتی از ساختمان و یا گرفتگی دو واحد مشترک که خروجی آنها به یک شاه لوله منتهی میشود روبه رو شوید که نیرو های ما در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل با استفاده از بروز ترین ابزار تمام این گرفتگی ها را برای شما همشهریان عزیز رفع خواهند کرد .

خدمات تهران لوله

تخلیه چاه

رفع گرفتگی لوله

رفع بوی چاه و فاضلاب

باز کردن لوله

برخی از مناطق لوله بازکنی

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی فشم

لوله بازکنی لواسان

لوله بازکنی نارمک

لوله بازکنی ازگل

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی شهرک غرب