تماس بگیرید

لوله بازکنی فشم

لوله بازکنی فشم

لوله بازکنی فشم

فشم یکی دیگر از مناطقی است که شرکت تهران لوله (خدمات فنی فصلاب تهران)در تمام 7روز هفته به صورت 24ساعته ، شبانه روزی و بدون تعطیلی ارائه میدهد.
شرکت تهران لوله با بکار گیری دستگاه های مدرن، نیروی انسانی باتجربه، انجام کار به بهترین شکل ممکن و سریع ترین زمان برای انجام کار و هزینه ای منصف توانسته در تمام مناطق 22گانه تهران نیرو داشته باشد به همین دلیل یکی از بهترین خدمات فنی در سراسر تهران شناخته شده میباشد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه فشم ( 09120974733تماس تمام وقت )

لوله بازکنی فشم
لوله بازکنی توالت
رفع گرفتگی آشپزخانه
رفع گرفتکی لوله های پارکینگ ، لوله اصلی ساختمان
رفع گرفتگی حمام
رفع گرفتگی لوله ها با قطر بزرگ
بازکردن لوله های منحول به منحول حتی لوله های فاضلاب اصلی

رفع گرفتگی لوله ممکن است به چندین روش متغیر باشد ؛ خدماتی که تهران لوله ارائه میدهد .
1-لوله بازکنی با فنر لوله بازکنی
2-لوله بازکنی با پمپ (تراکم هوا)
3-لوله بازکنی با سر فنر هایه مختلف
4-لوله باز کنی با فنر های صنعتی رسوب تراش و دستگاه های فوقانی
توجه: شما ممکن است برای باز کردن لوله از اسید لوله بازکنی استفاده کنید که این عمل شما اشتباه بوده و همان اسید ممکن است خسارت های جانی همانند ایجاد سوزش پوست و برخورد با دست و پا و خسارت های مالی: که بعدا ممکن است لوله شما پوسیده شده و از بین میرود و هزینه شما چندین برابر میشود.

 

تخلیه چاه فشم

تخلیه چاه یکی دیگر از خدمات مهمی است که شرکت تهران لوله ارائه میدهد.

تخلیه  چاه، سپتینک ، لجن گیر ، چربی گیر، منحول ، و…

تخلیه تمامی تجمع آب نیاز به خالی کردن دارد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه فشم

همین حالا تماس بگیرید تا از خدمات ما بهره مند شوید. اگر به هر دلایلی احساس کردید که چاه منزل شما پرشده است کافیست با شماره 09120974733 تماس گرفته و به تهران لوله اطلاع دهید تا نیروی های ماهر ما در محل شما حاضر شود و ابتدا محل چاه را پیدا کرده و در مرحله بعد درب چاه را باز میکنیم و میزان غلظت مایع موجود در چاه را بازدید میکنیم این کار به منظور این است که با مشاوره با مشتری از کدام نوع پمپ برای تخلیه استفاده کنیم اگر مایع موجود در چاه رقیق بود یا به نوعی شفاف بود از پمپ لجن کش استفاده میشود ولی در غیر این صورت اگر مایع خیلی سفت یا حالت ملات مانند بود از پمپ مکنده یا همان ساکشن استفاده میکنیم ، و بعد از خالی کردن همه مایع بهتر است لجن باقی مانده را با سطل های مخصوص بیرون بیاوریم که این عمل لایروبی چاه نام دارد بعد از تکمیل این عملیات نیروهای ما درب چاه را به شکل اولیه برگردانده و درب چاه را میبندد .

پیشنهاد: برای این که در دفعات بعد با مشکل باز و بسته کردن درب چاه مواجه نشوید ، میتوانید از نیروهای ما درخواست کنید که درب چاه را به شکل دریچه ای چاه درآورده و دریچه ای مخصوص چاه نصب نماییم،  این کار حسن زیادی دارد ، اولا در آینده که دوباره چاه شما پر شد دیگر لازم نیست هزینه ای اضافی برای بازو بسته کردن چاه بپردازید که در نتیجه در هزینه صرفه جویی میشود دوم این که دریچه به عنوان یک نشان مهم است که نقطه دقیق چاه شما را نشان میدهد.

 

برخی از خدمات ما در فشم و محدوده فشم

 

لوله بازکنی و تخلیه چاه فشم

سرویس دهی در تمام نقاط تهران بزرگ و فشم شبانه روزی ، بدون هیچ تعطیلی

مدیریت:09120974733_09198804733
در صورت اشغال بودن هر یک از شماره ها با شعبه مرکزی تماس بگیرید 02188420581

مشتریان عزیزی که در  فشم مستقر هستند ، به هیچ عنوان از گرفتگی لوله یا پر شدن چاه و یا تمامی مشکلات ساختمان نگران نباشند چون تهران لوله همیشه در کنار شماست تا با یک تماس مشکل شما را به نحو احسن حل کند .

شرکت تهران لوله با افتخار آماده عقد قرار داد با شرکت ها ، ارگان های دولتی ، مجتمع های مسکونی و رستوران ها و مجتمع های تفریحی و گردشگری میباشد.

رسوب تراشی لوله یا همان گشاد کردن قطر لوله

در بعضی مواقع ممکن است لوله منزل شما نگرفته باشد و هیچ مانعی در لوله نباشد ولی آب را کامل دفع نکرده و دچار مشکل میشود در این لحظات مشاهده خواهید کرد که لوله آب را ضعیف میکشد  . ممکن است در چنین مواقعی با خود بگویید مشکل از کجاست؟
در اینجور مواقع هیچ نوع اسید یا عمل های دیگر  ، جز کندن لوله نمیتواند مشکل را حل کند ولی میدانید که کندن لوله هزینه زیادی دارد ، شما در این مواقع کافیست با لوله بازکنی فشم شرکت تهران لوله تماس گرفته و مشکل خود را حل نمایید .
1-علت ضعیف کشیدن آب  این است که به دلیل چدن بودن جنس لوله و به مرور زمان رسوبات دوره لوله جمع شده و یک نوع زنگ زدگی به وجود آمده است و در نتیجه قطر لوله کوچک شده است که رسوب گرفتگی به وجود می آید اما نگران نباشید تهران لوله این کاره را با فنر مخصوص رسوب تراش صنعتی و دستگاه مخصوص فوقانی به صورت تراش کاری حل مینمایید و قطر لوله 80%به حالت نو بر میگردد .