تماس بگیرید

لوله بازکنی شهرک غرب

لوله بازکنی شهرک غرب

از اینکه تهران لوله را برای رفع مشکل انتخاب کرده اید سپاس گزاریم

ارسال نیروی کار با تجربه ، با اخلاق ، با تجربه و حرفه ای ، تخلیه چاه در شهرک غرب کاملا بهداشتی ، مجهز به مدرن ترین دستگاه های کار و ابزار روز دنیا. به صورت 24ساعته در سریع ترین زمان ممکن در تمام نقاط شهرک غرب (قدس) توسط شرکت تهران لوله ( لوله بازکنی شهرک غرب و تمام نقاط تهران )شما به شرکت تهران لوله ( لوله بازکنی و تخلیه چاه با رضایت مشتری مراجعه کرده اید ، مطمئن باشید ما تمام تلاشمان را خوهیم کرد. تا مشکل شما را به بهترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان رفع کنیم و کسب رضایت مشتری یکی از مهمترین خواسته های ما میباشد.

 

 

انواع گرفتکی لوله (لوله اصلی ساختمان)

گرفتگی لوله را می توان یک نوع حادثه یاد کرد ، زیرا گرفتن لوله هیچ نوع زمان خاص اتفاق نمی افتد و ممکن است در هر وقت از روز گرفتگی اتفاق بیفتد.

در ساختمان های با واحد های با تعداد بالا ممکن است گرفتی لوله از قسمت لوله اصلی سختمان باشد و علائم آن معمولا بالا آمدن آب اول از پایین ترین سطح خانه و بعد از تمام کفشور ها ، توالت ، حمام و آشپزخانه و تمامی لوله های متصل به لوله اصلی شود ، در چنین مواقعی بایستی در اولین مشاهده علائم ، با شرکت تهران لوله تماس گرفت.

تماس با لوله بازکنی

زیرا در گرفتگی لوله اصلی به هیچ عنوان (استفاده از تلمبه لوله بازکنی یا اسید لوله بازکنی جواب گو نخواهد بود) زیرا در چنین گرفتگی هایی تمامی فاضلاب طبقات بالاتر از شما از منزل شما بیرون می آید ،پس باید هرچه سریع تر با لوله بازکنی تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید، در غیر این صورت فاضلاب در خانه شما پرشده و هیچ راه خروجی وجود ندارد نداشته و 100%خسارت های مالی زیادی به شما وارد خواهد شد حتی این خسارت ها ممکن است باعث فرو ریختن مصالح از کف منزل به طبقه پایینی باشد. به همین دلیل تهران لوله با برسی این عوامل در تمام نقاط تهران و شهرک غرب شعب داشته و در سریع ترین زمان ممکن و در هر ساعت از روز آماده سرویس دهی است تا خیال شما همشهریان عزیز را حل کند .

لوله بازکنی شهرک غرب 09120974733

گرفتگی لوله توالت فرنگی و ایرانی

شما ممکن است بعد از کشیدن سیفون با جمع شدن آب در کاسه مواجه شوید و یا تخلیه آب در کاسه به آرامی اتفاق بیفتد و در بیشتر این مواقع ایجاد نم یا چکه از طبقه پایین واحد شما صورت میگیرد  و یا اگر گرفتگی در لوله اصلی باشد ، بالا آمدن خود به خود آب در کاسه مواجه میشود در این مواقع گرفتگی لوله به هر دلیلی اتفاق افتاده و شما باید هرچه زود تر آن را حل نمایید و کافیست با شماره تلفن 09120974733 تماس بگیرید و به شرکت تهران لوله گزارش دهید تا مشکل شما را به خوبی حل کنیم.

لوله بازکنی شهرک غرب بصورت شبانه روزی فعالیت میکند

در این مرحله از لوله گرفتگی 90% در قسمت U یا همان شتر گلویی گرفتگی ایجاد میشود و باید به صورت اساسی گرفتگی حل شود تا شما دوباره با آن مواجه نشوید که باعث شود دوباره هزینه ای بابت رفع آن بپردازید.
سرویسکاران ما با استفاده از تجربه و در اختیار داشتن بهترین ابزار لوله بازکنی مشکل را به گونه ای حل میکنند که دوباره گرفتگی صورت نگیرد و چنان از انجام کار خود اطمینان دارند که کار را با ضمانت کتبی تضمین میکنند.

گرفتگی توالت فرنگی

در گرفتگی توالت فرنگی ممکن است اشیاء در دستگاه بیفتد و مانع  خروج آب شود و یا اگر گرفتی از لوله اصلی نباشد، ممکن است تعدادی فضولات یا دستمال در خود توالت فرنگی که قسمت داخل این دستگاه به شکل s مانند است گیر کند، که همه این گرفتگی ها با دستگاه لوله بازکنی قابل رفع میباشد . و کافیست شما با شرکت تهران لوله تماس گرفته  تا ما مشکل را با کمترین هزینه حل کنیم

 

گرفتگی کف حمام

در چنین گرفتگی هایی ممکن است اشیائی در داخل سیفون افتاده باشد و یا تجمع مو در سیفون به وجود آید که بایستی اشیاء را از سیفون به بیرون رانده شود و همینطور باید مو و یا هر چیزی که باعث گرفتگی شده است توسط فنر و سر فنر های مخصوص یا به چاه اصلی هدایت شود و یا باید به بیرون از سیفون انتقال یابد و شما میتوانید همه این مشکلات را به تهران لوله بسپارید تا به بهترین شکل ممکن برای شما رفع کند.

 

گرفتگی ناودان یا همان لوله پشت بام

ناودان لوله ای است که آب پشت بام را به فاضلاب متصل میکند و ممکن است در اثر بارندگی اشیا یا سنگ ریزه های داخل ناودان افتاده و گرفته شود و چون این لوله نسبت به تعداد طبقات ساختمان طول بیشتری دارد ، بیشتر باز کردن آن با دستگاه ژنراتور لوله بازکنی و فنر های با متراژ بلند انجام میشود.

توجه:هیچ گونه باز کردن لوله ناودان را به تاخیر نیندازید زیرا ممکن است هنگام گرفتی با بارش فراوان و یا به هر دلیلی اگر تجمع آب در پشت بام شما اتفاق بیفتد فشار تجمع آب ممکن است خسارات جانی جبران ناپذیر مثل فرو ریختن سقف خانه و خسارات مالی در پی داشته باشد
گرفتگی های نظیر گرفتگی فاضلاب اصلی از قسمت انشعاب گرفتکی حیاط خلوت ،گرفتگی های لوله پارکینگ، موتور خانه و…

تمامی این گرفتگی ها را در اسرع وقت ،منصف ترین قیمت ،کاملا بهداشتی و تمیز در تمام نقاط تهران بزرگ که باشید ،فقط با یک تماس 09120974733(نوروزی)رفع خواهیم کرد
(تهران لوله دات کام)
لوله بازکنی شهرک غرب

تماس با ما به صورت شبانه روزی
09120974733
09198804733
خواهشمندیم در صورت اشغال با شعبه مرکزی تهران لوله با شماره 02188420541 تماس حاصل فرمایید.

در حال بارگیری