تماس بگیرید

لوله بازکنی تهران نو

لوله بازکنی تهران نو

اگر به دنبال لوله بازکنی تهران نو و تخلیه چاه در تهران نو با قیمت مناسب و معتبر هستید مطمئن باشید

سایت خوبی انتخاب کرده اید

لوله بازکنی تجریش با رضایت مشتری

لوله بازکنی تجریش ارزان و تضمینی

لوله بازکنی تجریش با دستگاه های پیشرفته

لوله بازکنی تجریش فوری

لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش با تیم تهران لوله

 لوله بازکنی تهران نو

لوله بازکنی یا رفع گرفتگی لوله در تهران نو ( شبانه روزی ) فوری و تضمینی میباشد ، تهران لوله علاوه بر تهران نو در سراسر تهران فعالیت میکند و شعب مختلفی در هر نقاط دارد تا در کمترین زمان مشکل را رفع کنند

 

لوله بازکنی با دستگاه به همراه فنر انجام میشود و قادر است هر گونه لوله ای که دچار گرفتگی شده را باز کند . همان طور که در تصویر مشاهده میکنید سرویسکار در حال باز کردن لوله است که دچار گرفتگی میباشد .
بیشتر اوقات مشتریان میگویند برای رفع گرفتگی لوله از اسید استفاده کردیم ولی مشکل حل نشده ، باید بگم این طبیعی است و اصلا با این روش سعی در باز کردن لوله گرفته شده نکنید. زیرا ممکن است نه تنها باعث رفع گرفتگی نشود بلکه موجب خرابی لوله هم شود .

لوله بازکنی تهران نو

 نحوه باز کردن لوله

سرویسکاران ما آموخته اند کار را به گونه ای انجام دهند که آسیبی به لوله وارد نکنند که کار را خراب تر کنند و همیشه و هر وقت کاری را انجام میدهند کاملا به صورت تضمینی بوده و از کیفیت آن اطمینان دارند .
  • باز کردن لوله آشپزخانه
  • باز کردن لوله حمام
  • باز کردن لوله توالت فرنگی و ایرانی
  • باز کردن لوله پشت بامی
  • باز کردن انواع لوله های چدنی و پلیکا
  • باز کردن لوله وان

 

خدمات تهران لوله

تهران لوله خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، حفر چاه ، رفع بو و نم و … را با قیمت مناسب و با بالا ترین کیفیت به صورت تضمینی جهت رفاه حال همشهریان ارائه میدهد و مشتاقانه آماده خدمت به شما عزیزان گوش به زنگ بوده و خدمت رسانی میکند .