تماس بگیرید

حفر چاه

حفر چاه تضمینی و فوری با بهترین تجهیزات

 حفر چاه
سلام ، اگر به دنبال خدمات حفر چاه تخلیه چاه ، لوله بازکنی و … هستید سایت خوبی را انتخاب کرده اید . حفر چاه با بهترین تجهیزات ، تضمینی و فوری انجام میشود .

حفر چاه تضمینی

حفر چاه شبانه روزی تهران

حفر چاه با قیمت مناسب

حفر چاه نو

حفر چاه شبانه روزی تهران

حفر چاه تمام نقاط

حفر چاه

شرکت تهران لوله همانطور که خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، رفع بو و نم و… را انجام میدهد ، خدمات حفر چاه را هم انجام میدهد . مقنی های با تجربه ما که تخصصشان حفر چاه بوده تمام تلاششان را میکنند تا چاه هایی حفر کنند تا از هر نوع عالی باشد و قابل مقایسه نباشد .
  • حفر انواع چاه آب و فاضلاب
  • حفر چاه نو
  • حفر چاه کهنه
  • حفر چاه و تعمیر چاه
  • حفر چاه های عمیق

حفر چاه

حفر چاه و ریزش آن

در بسیاری در اوقات دیده شده چاهی که حفر شده بعد از چند وقت ریزش کرده و از بین میرود ، اما مهم تر از همه خطرات آن است که اگر عمیق هم باشد ممکن است خطرات جبران ناپذیری را بوجود آورد . ریزش چاه ممکن است از نوع خاک آن محل یا مقنی آن ( کسی که چاه را حفر کرده ) باشد .
کمتر از یک ساعت به منزل شما در تمام نقاط میرسیم و کار را شروع می کنیم

خدمات حفر چاه

شرکت تهران لوله به صورت شبانه روزی خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، حفر چاه ، تشخیص ترکیدگی لوله رفع بو و نم و… را انجام میدهد و تمام تلاش خود را در به دست آوردن رضایت مشتری انجام خواهد داد . چاه باید به صورت کارشناسی و مستحکم حفر شود تا در طی سالیان دچار مشکل نشود ، پس اگر مقنی ( چاه کن ) های ما حفاری چاهتان را نکرده اند و قبلا با کس دیگری توافق کرده اید ، حتما از کیفیت کار آنها مطمئن شوید .

لوله بازکنی

 

مهم ترین رکن حفر چاه

  • مهم ترین رکن حفر چاه نفوذ پذیری خاک است
اگر میزان رس خاک بیشتر باشد نفوذ پذیری آب کم است . به همین دلیل چاه هایی که در خاک کم رس حفر میشود ، میزان نفوذ پذیری آب بیشتر میباشد و در نتیجه چاه آب را جذب کرده و دیر تر پر میشود .
توجه بهتر است از هر دوبار تخلیه چاه یکبار چاه لایروبی شود و از هر دو بار لایروبی یکبار تراش چاه صورت گیرد ( تراش چاه عبارت است از : بیرون آوردن چربی ، خاک ، سنگ ریزه و اضافه کردن حجم چاه ) میباشد .

علائم پر شدن چاه

  • به ترتیب بوی نا مطلوب در حمام ، آشپزخانه ، توالت و مواردی که فاضلاب آن به چاه منتهی میشود
  • ایجاد نم و رطوبت در اطراف چاه و در نتیجه بالا آمدن آب در کمترین سطح ساختمان و آب به داخل لوله ها 
شما شهروندان عزیز وقتی ملکی را خریداری میکنید ، مخصوصاٌ اگر قدیمی باشد ، بهتر است از وجود چاه در ملک مطلع شوید ، چون ممکن است بدون اینکه شما اطلاع داشته باشید در ملک شما چاه وجود داشته باشد و اگر این چاه ریزشی یا بدرستی طوقه چینی نشده باشد ممکن است باعث ایجاد عوارض مالی و جانی شود. پس بهتر است در این مواقع محل چاه شناخته شده و درب آن باز و از مستحکم بودن آن مطمئن شوید و در صورت لزوم موارد فوق اجرا شود.
مهمترین مطالب سایت